Garanti Koşulları

Kliteknik Mühendislik Klima Doğalgaz İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.

GARANTİ KOŞULLARI

 

Değerli Müşterilerimiz,

İlgili ürünün kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve yetkili servis elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım onarım veya başka bir nedenle müdahale edilmemiş olması şartıyla www.klimapazari.net internet mağazasındaki ürünler , bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşı; teslim tarihinden itibaren 2 (İki) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptanması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi, ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servis atölyelerinde yapılabilir. Müşterimizin buna onayı şarttır.Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir.

Dikkat edilmesi gereken konular:

  • Müşteriye tesliminden sonra yükleme, boşaltma ve taşıma sırasında oluşan hasar ve arızalar.
  • Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürünün etiketinde yazılı voltajından farklı voltajda kullanılması nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar.
  • Yangın ve yıldırım düşmesi ile meydana gelecek hasar ve arızalar.
  • Ürünün çalışma koşulları ve iç-dış ünite kirliliği nedeniyle, gerekmesine rağmen ihmal edilen bakım eksikliğinden doğabilecek hasar ve arızalar.
  • Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan hasar ve arızalar.
  • Yukarıda belirtilen arızaların giderilmesi ücret karşılığında yapılır.

§  Garanti Belgesi üzerinde tahrifat yapıldığı, ürünün üzerindeki orijinal seri numarasının kaldırıldığı veya tahrif edildiği takdirde garanti belgesi geçersizdir.

§  Servis garantisi altında olan ürünler ancak “servis raporu” dahilinde değiştirilebilmektedir.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.